KPN wil Getronics overnemen

 in Ondernemingsrecht

KPN wil automatiseerder Getronics overnemen. Het bod van 6,25 Euro per aandeel komt neer op 766 miljoen Euro.

Daarbij trekt KPN 415 miljoen Euro uit voor de overname van schulden en preferente aandelen van Getronics. Het telecomconcern wil de overname contant betalen uit eigen middelen. Vorig jaar liepen overname gesprekken tussen beidde partijen op niets uit. De biedprijs vertegenwoordigt een premie van 23 procent ten opzichte van de slotkoers van Getronics op 27 juli 2007.

De transactie is in overeenstemming met KPN’s aangekondigde ICT strategie om zijn zakelijke markt segment te transformeren naar een leverancier van totale ICT diensten. KPN wil de strategie van Getronics handhaven. De directie en Commissarissen van Getronics staan achter KPN.

KPN doet het overnamebod gestand als 80 procent van de aandelen wordt aangemeld. Het telecomconcern verwacht de komende weken een formeel bod uit te brengen.

Recente berichten
  • 4 april 2023

    INPLP Activity Report 2022

    Bob Cordemeyer
    Hereunder you can read the Activity Report 2022 from our network INPLP (International Network of Privacy Law Professionals) of which our firm is a founding member since 2015.
    Lees verder
  • 21 november 2022

    Risicomanagement: voorkom uitval door burn-out

    Marion Hagenaars
    Mirjam Scheper
    Werkend Nederland heeft steeds meer te kampen met burn-out klachten. Dit kan leiden tot (langdurig) ziekteverzuim. Een hoofdpijndossier en kostenpost voor de werkgever. En daarnaast een peperdure levensles voor de werknemer. Uitval door burn-out klachten voorkomen is dan ook beter dan genezen. Maar hoe?
    Lees verder
  • 21 november 2022

    Disfunctioneren: doorgeschoten empowermentbeleid

    Marion Hagenaars
    Mirjam Scheper
    De voorwaarden voor ontslag bij disfunctioneren zijn in de wet duidelijk omschreven. Deze voorwaarden gelden ook als een werkgever een beleid voert dat niet gericht is op dossieropbouw met waarschuwingen en berispingen, maar op aanmoediging.
    Lees verder

Plaats een reactie

Top